تبدیل TIFF به PDF در Java

یک کتابخانه نرم افزاری پرسرعت Java برای تبدیل TIFF به PDF

از API تبدیل سند ما برای ایجاد نرم افزار قابل حمل، قوی و ایمن در جاوا استفاده کنید. این یک راه حل نرم افزار حرفه ای کامل برای وارد کردن و صادر کردن TIFF, PDF و بسیاری از قالب های سند دیگر با استفاده از Java.

تبدیل TIFF به PDF در Java

نیاز به تبدیل TIFF تصویر به PDF فایل برنامه نویسی؟ با Aspose.Words for Java هر توسعه دهنده به راحتی می توانید تبدیل TIFF به PDF تنها با چند خط از فرمت Java کد.

پردازش تصویر مدرن Java PDF از TIFF با سرعت بالا ایجاد می کند. کیفیت تبدیل TIFF به PDF درست در یک مرورگر آزمایش کنید. کتابخانه قدرتمند Java اجازه می دهد تا TIFF به بسیاری از فرمت های سند محبوب تبدیل کنید.

ذخیره TIFF به عنوان PDF در Java

مثال زیر نحوه تبدیل TIFF به PDF در Java.

مراحل آسان به نوبه خود یک دنبال TIFF تصویر را به PDF فرمت. TIFF را از درایو محلی بخوانید، سپس به سادگی آن را به عنوان PDF ذخیره کنید، و فرمت سند مورد نیاز را با پسوند PDF هم برای خواندن TIFF PDF می توانید از نام فایل های کاملا واجد شرایط استفاده کنید. محتوای خروجی PDF با تصویر TIFF یکسان خواهد بود.

نمونه کد در Java برای تبدیل TIFF به قالب PDF
فایل ورودی
فایلی را که می خواهید تبدیل کنید آپلود کنید
کد را اجرا کنید
فرمت خروجی
قالب مورد نظر را از لیست انتخاب کنید
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document();
DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc);

builder.insertImage("Input.tiff");

doc.save("Output.pdf");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); doc.save("Output.pdf"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.pdf", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.tiff"); doc.save("Output.pdf"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.tiff"); shape.getImageData().save("Output.pdf");
کد را اجرا کنید
  
Java را در کلیپ بورد کپی کنید
کد را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

نحوه تبدیل TIFF به PDF

  1. 'Aspose.Words for Java' نصب کنید.
  2. یک مرجع کتابخانه (وارد کردن کتابخانه) به Java خود اضافه کنید.
  3. فایل منبع TIFF را در Java.
  4. با ارسال نام فایل خروجی با پسوند PDF 'save()'.
  5. نتیجه TIFF به عنوان PDF.

Java برای تبدیل TIFF به PDF

ما بسته های Java خود را در مخازن Maven میزبانی می کنیم. 'Aspose.Words برای Java' یک JAR رایج حاوی کد بایت است. لطفاً دستورالعمل های گام به گام نحوه نصب آن را در محیط توسعه دهنده جاوا خود دنبال کنید.

سیستم مورد نیاز

Java SE 7 و Java پشتیبانی می شوند. ما همچنین یک بسته جداگانه برای Java SE 6 در صورتی که شما مجبور به استفاده از این JRE قدیمی هستید.

Java ما چند پلتفرم است و بر روی تمام سیستم عامل های با JVM اجرا می شود، از جمله Microsoft Windows، Linux، macOS، Android و iOS.

برای اطلاع از وابستگی های بسته اختیاری، مانند JogAmp JOGL، موتور قلم Harfbuzz Java Advanced Imaging JAI، لطفاً به مستندات محصول مراجعه کنید.

سایر تبدیل های پشتیبانی شده TIFF

می توانید TIFF به بسیاری از فرمت های فایل دیگر تبدیل کنید:

5%

در به‌روزرسانی‌های محصول Aspose مشترک شوید

خبرنامه ها و پیشنهادات ماهانه را مستقیماً به صندوق پستی خود تحویل بگیرید.

© Aspose Pty Ltd 2001-2022. تمامی حقوق محفوظ است.