تبدیل TXT به HTML در C#

.NET نرم افزاری با سرعت بالا برای تبدیل TXT به HTML

از API تبدیل سند ما برای توسعه نرم افزار سطح بالا و مستقل از پلتفرم برای پلتفرم های .NET و .NET Core استفاده کنید. این یک راه‌حل نرم‌افزار حرفه‌ای کامل برای وارد کردن و صادر کردن TXT, HTML، و بسیاری از قالب‌های سند دیگر با استفاده از C#, F#, VB.NET.

با استفاده از C# TXT به HTML تبدیل کنید

آیا نیاز به تبدیل یک سند از TXT به HTML به صورت برنامه ای دارید؟ با Aspose.Words برای .NET می توانید TXT را تنها با استفاده از چند خط C# به فرمت HTML تبدیل کنید.

.NET ما HTML را از یک TXT با کیفیت حرفه ای ایجاد می کند. با کیفیت ترین TXT به HTML را مستقیماً در مرورگر خود تست کنید. یک .NET اجازه می دهد تا TXT را به بسیاری از فرمت های محبوب تبدیل کنید.

TXT به صورت HTML در C#

مثال زیر نحوه تبدیل یک TXT به HTML در C#.

مراحل آسان را برای تبدیل یک TXT به فرمت HTML دنبال کنید. TXT خود را از درایو محلی بخوانید، سپس به سادگی آن را در قالب سند وب ذخیره کنید و فرمت فایل مورد نیاز را با پسوند HTML هم برای TXT و هم برای نوشتن HTML می توانید از نام فایل های کاملا واجد شرایط استفاده کنید. محتوای HTML خروجی و قالب بندی با سند TXT.

نمونه کد در C# برای تبدیل TXT به قالب HTML
فایل ورودی
فایلی را که می خواهید تبدیل کنید آپلود کنید
کد را اجرا کنید
فرمت خروجی
قالب مورد نظر را از لیست انتخاب کنید
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.txt");
doc.Save("Output.html");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.txt"); doc.Save("Output.html"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.txt"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.html"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.txt"); doc.Save("Output.html"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.txt"); shape.ImageData.Save("Output.html");
کد را اجرا کنید
کد را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

نحوه تبدیل TXT به HTML

  1. 'Aspose.Words for .NET' نصب کنید.
  2. یک مرجع کتابخانه (وارد کردن کتابخانه) به C# خود اضافه کنید.
  3. فایل منبع TXT را در C#.
  4. با ارسال نام فایل خروجی با پسوند HTML 'Save()'.
  5. نتیجه TXT به عنوان HTML.

C# برای تبدیل TXT به HTML

سه گزینه جایگزین برای نصب "Aspose.Words برای .NET" بر روی سیستم شما وجود دارد. لطفاً یکی را انتخاب کنید که شبیه نیازهای شما باشد و دستورالعمل های گام به گام را دنبال کنید:

سیستم مورد نیاز

محصول ما کاملاً بین پلتفرم است و از کلیه پیاده سازی های اصلی دات نت زیر مشخصات '.NET Standard 2.0' :

  • Microsoft .NET Framework، از اولین نسخه 2.0 شروع می شود و با آخرین '.NET Framework 4.8'
  • .NET Core، از اولین نسخه 2.0 شروع می شود و با آخرین '.NET 6'
  • Mono >= 2.6.7

تا آنجا که کد دات نت به سخت افزار یا سیستم عامل اصلی بستگی ندارد، اما فقط به یک ماشین مجازی، شما آزاد هستید که هر نوع نرم افزاری را برای Windows، macOS، Android، iOS و Linux توسعه دهید. فقط مطمئن شوید که نسخه مربوطه .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono یا Xamarin.

توصیه می کنیم از محیط های توسعه یکپارچه Microsoft Visual Studio، Xamarin و MonoDevelop برای ایجاد برنامه های C#, F#, VB.NET استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر لطفاً به اسناد محصول مراجعه کنید.

سایر تبدیل های پشتیبانی شده TXT

می توانید TXT به بسیاری از فرمت های فایل دیگر تبدیل کنید:

5%

در به‌روزرسانی‌های محصول Aspose مشترک شوید

خبرنامه ها و پیشنهادات ماهانه را مستقیماً به صندوق پستی خود تحویل بگیرید.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. تمامی حقوق محفوظ است.