Teisenda TXT väärtuseks HTML keeles C#

Kiire tarkvara .NET teek TXT HTML

Kasutage meie dokumentide teisendamise API t, et arendada kõrgetasemelist platvormist sõltumatut tarkvara .NET ja .NET Core platvormidele. See on täielik professionaalne tarkvaralahendus TXT, HTML ja paljude muude dokumendivormingute C#, F#, VB.NET.

Teisendage TXT HTML C#

Kas soovite teisendada dokumendi TXT HTML vormingusse programmiliselt? Rakendusega Aspose.Words for .NET saate teisendada TXT HTML vormingusse, kasutades vaid mõnda C# koodi rida.

Meie C# API loob professionaalse kvaliteediga HTML i TXT Testige kõrgeima kvaliteediga TXT HTML i teisendust otse oma brauseris. Võimas .NET teisendus API võimaldab teisendada TXT faile paljudeks populaarseteks vorminguteks.

Salvestage TXT HTML ina rakenduses C#

Järgmine näide näitab, kuidas teisendada TXT dokument HTML C#.

Järgige lihtsaid samme, et muuta TXT dokument HTML vormingusse. Lugege oma TXT faili kohalikult draivilt, seejärel salvestage see lihtsalt veebidokumendi vormingus, määrates vajaliku failivormingu HTML laiendiga. Nii TXT lugemiseks kui ka HTML i kirjutamiseks võite kasutada täiskvalifitseeritud failinimesid. Väljund HTML i sisu ja vorming on identsed algse TXT dokumendiga.

Koodinäide keeles C# et teisendada TXT vormingusse HTML
Sisendfail
Laadige üles fail, mida soovite teisendada
Käivita kood
Väljundvorming
Valige loendist sihtvorming
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.txt");
doc.Save("Output.html");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.txt"); doc.Save("Output.html"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.txt"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.html"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.txt"); doc.Save("Output.html"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.txt"); shape.ImageData.Save("Output.html");
Käivita kood
Jaga koodi sotsiaalmeedias:

Kuidas teisendada TXT keeleks HTML

  1. Installige 'Aspose.Words for .NET'.
  2. C# projektile teegi viide (importige teek).
  3. Avage lähtefail TXT rakenduses C#.
  4. Kutsuge 'Save()', edastades väljundfaili nime laiendiga HTML.
  5. Hankige TXT konversiooni tulemus kui HTML.

C# teek, et teisendada TXT keeleks HTML

Aspose.Words for .NET installimiseks oma süsteemi on kolm alternatiivset võimalust. Valige üks, mis sarnaneb teie vajadustega, ja järgige samm-sammult juhiseid:

Nõuded süsteemile

Meie toode on täielikult platvormideülene ja toetab kõiki peamisi .NET-i rakendusi, mis järgivad '.NET Standard 2.0' spetsifikatsiooni:

  • Microsofti .NET Framework, alustades kõige varasemast 2.0 versioonist ja lõpetades uusima '.NET Framework 4.8'
  • .NET Core, alustades kõige varasemast versioonist 2.0 ja lõpetades '.NET 6'
  • Mono >= 2.6.7

Niipalju kui .NET -kood ei sõltu aluseks olevast riistvarast või operatsioonisüsteemist, vaid ainult virtuaalmasinast, võite vabalt arendada mis tahes tarkvara Windowsi, macOS -i, Androidi, iOS -i ja Linuxi jaoks. Lihtsalt veenduge, et olete installinud vastava versiooni .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono või Xamarin.

C#, F#, VB.NET rakenduste loomiseks soovitame kasutada Microsoft Visual Studio, Xamarin ja MonoDevelop integreeritud arenduskeskkondi.

Lisateavet leiate toote dokumentatsioonist.

Muud toetatud TXT konversioonid

Saate teisendada TXT paljudesse teistesse failivormingutesse:

5%

Tellige Aspose'i tootevärskendused

Saate igakuiseid uudiskirju ja pakkumisi otse teie postkasti.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Kõik õigused kaitstud.