Konvertuoti TXT į HTML C#

Greita programinė įranga .NET biblioteka, skirta TXT konvertuoti į HTML

Naudokite mūsų dokumentų konvertavimo API, kad sukurtumėte aukšto lygio, nuo platformos nepriklausomą programinę įrangą, skirtą .NET ir .NET Core platformoms. Tai pilnas profesionalus programinės įrangos sprendimas, skirtas importuoti ir eksportuoti TXT, HTML ir daugelį kitų dokumentų formatų naudojant C#, F#, VB.NET.

Konvertuokite TXT į HTML naudodami C#

Reikia programiškai konvertuoti dokumentą iš TXT į HTML formatą? Naudodami Aspose.Words, skirtą .NET, galite konvertuoti TXT į HTML formatą naudodami tik kelias C# kodo eilutes.

Mūsų C# API sukuria profesionalios kokybės TXT Išbandykite aukščiausios kokybės TXT į HTML konvertavimą tiesiai savo naršyklėje. Galinga .NET konvertavimo API leidžia paversti TXT failus į daugelį populiarių formatų.

Išsaugokite TXT kaip HTML C#

Šis pavyzdys parodo, kaip konvertuoti TXT dokumentą į HTML C#.

Atlikite paprastus veiksmus, kad " TXT dokumentą paverstumėte HTML formatu. Skaitykite savo TXT failą iš vietinio disko, tada tiesiog išsaugokite jį žiniatinklio dokumento formatu, nurodydami reikiamą failo HTML formatą plėtiniu. Tiek TXT skaitymui, tiek HTML rašymui galite naudoti visiškai kvalifikuotus failų pavadinimus. Išvesties HTML turinys ir formatavimas bus identiški originaliam TXT dokumentui.

Kodo pavyzdys C# norint konvertuoti TXT į HTML formatą
Įvesties failas
Įkelkite failą, kurį norite konvertuoti
Vykdyti kodą
Išvesties formatas
Iš sąrašo pasirinkite tikslinį formatą
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.txt");
doc.Save("Output.html");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.txt"); doc.Save("Output.html"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.txt"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.html"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.txt"); doc.Save("Output.html"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.txt"); shape.ImageData.Save("Output.html");
Vykdyti kodą
Pasidalinkite kodu socialiniuose tinkluose:

Kaip konvertuoti TXT į HTML

  1. Įdiekite 'Aspose.Words for .NET'.
  2. Pridėkite bibliotekos nuorodą (importuokite biblioteką) prie savo C# projekto.
  3. Atidarykite šaltinio TXT failą C#.
  4. Iškvieskite 'Save()', perduodant išvesties failo pavadinimą su plėtiniu HTML.
  5. Gaukite TXT konversijos rezultatą kaip HTML.

C# biblioteka konvertuoti TXT į HTML

Yra trys alternatyvios parinktys, kaip įdiegti " "Aspose.Words for .NET" savo sistemoje. Pasirinkite tą, kuris atitinka jūsų poreikius, ir vadovaukitės nuosekliomis instrukcijomis:

Sistemos reikalavimai

Mūsų produktas yra visiškai kelių platformų ir palaiko visus pagrindinius .NET diegimus pagal '.NET Standard 2.0' specifikaciją:

  • "Microsoft .NET Framework", pradedant nuo ankstesnės 2.0 versijos ir baigiant naujausia '.NET Framework 4.8'
  • .NET Core, pradedant nuo ankstesnio 2.0 ir baigiant naujausiu '.NET 6'
  • Mono >= 2.6.7

.NET kodas nepriklauso nuo pagrindinės aparatinės įrangos ar operacinės sistemos, o tik nuo virtualios mašinos, galite laisvai kurti bet kokią programinę įrangą, skirtą "Windows", "MacOS", "Android", "iOS" ir "Linux". Tiesiog įsitikinkite, kad įdiegėte atitinkamą .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono arba Xamarin.

C#, F#, VB.NET programas, rekomenduojame naudoti "Microsoft Visual Studio", "Xamarin" ir "MonoDevelop" integruotas kūrimo aplinkas.

Daugiau informacijos rasite gaminio dokumentacijoje.

Kitos palaikomos TXT konversijos

Galite konvertuoti TXT į daugelį kitų failų formatų:

5%

Prenumeruokite "Aspose" produktų naujinius

Gaukite mėnesinius naujienlaiškius ir pasiūlymus, pristatomus tiesiai į jūsų pašto dėžutę.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Visos teisės saugomos.