המר TXT ל HTML ב C#

ספריית .NET במהירות גבוהה TXT ל HTML

השתמש ב API שלנו להמרת מסמכים כדי לפתח תוכנה עצמאית ברמה גבוהה עבור פלטפורמות .NET ו-. .NET Core. זהו פתרון תוכנה מקצועי מלא לייבוא וייצוא של TXT, HTML ופורמטים רבים אחרים של מסמכים באמצעות C#, F#, VB.NET.

המר TXT ל HTML באמצעות C#

צריך להמיר מסמך מ- TXT לפורמט HTML באופן תכנותי? עם Aspose.Words for .NET אתה יכול להמיר TXT לפורמט HTML באמצעות מספר שורות של קוד C#.

ה API של .NET שלנו TXT באיכות מקצועית. TXT ל HTML באיכות הגבוהה ביותר בדפדפן שלך. ממשק API להמרה .NET TXT לפורמטים פופולריים רבים.

שמור את TXT כ HTML ב C#

הדוגמה הבאה מדגימה כיצד להמיר TXT ל HTML ב C#.

בצע את השלבים הקלים כדי להפוך TXT לפורמט HTML. קרא את TXT שלך מהכונן המקומי, ואז פשוט שמור אותו בפורמט מסמך אינטרנט, תוך ציון פורמט הקובץ הנדרש באמצעות סיומת HTML גם TXT וגם לכתיבת HTML אתה יכול להשתמש בשמות קבצים מוסמכים לחלוטין. תוכן ה HTML והעיצוב של הפלט יהיו זהים למסמך TXT.

דוגמה לקוד ב C# להמרת TXT לפורמט HTML
קובץ קלט
העלה קובץ שברצונך להמיר
הפעל קוד
פורמט פלט
בחר את פורמט היעד מהרשימה
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.txt");
doc.Save("Output.html");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.txt"); doc.Save("Output.html"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.txt"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.html"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.txt"); doc.Save("Output.html"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.txt"); shape.ImageData.Save("Output.html");
הפעל קוד
שתפו את הקוד ברשתות החברתיות:

כיצד להמיר TXT ל HTML

  1. התקן את 'Aspose.Words for .NET'.
  2. הוסף הפניה לספרייה (ייבא את הספרייה) לפרויקט C#.
  3. פתח את קובץ TXT C#.
  4. התקשר 'Save()', העברת שם קובץ פלט עם סיומת HTML.
  5. קבל את התוצאה של המרה TXT HTML.

ספריית C# TXT ל HTML

ישנן שלוש אפשרויות חלופיות להתקנת "Aspose.Words עבור .NET" במערכת שלך. אנא בחר אחד שדומה לצרכים שלך ופעל לפי ההוראות המפורטות:

דרישות מערכת

המוצר שלנו חוצה פלטפורמות מלא ותומך בכל יישומי .NET העיקריים בהתאם למפרט '.NET Standard 2.0'

  • Microsoft .NET Framework, החל מגרסת 2.0 המוקדמת ביותר, וכלה ב '.NET Framework 4.8'
  • .NET Core, החל מה -2.0 המוקדמת ביותר, וכלה ב- '.NET 6'
  • Mono >= 2.6.7

ככל שקוד .NET אינו תלוי בחומרה או במערכת ההפעלה הבסיסית, אלא רק במכונה וירטואלית, אתה רשאי לפתח כל סוג של תוכנה עבור Windows, macOS, Android, iOS ו- Linux. רק וודא שהתקנת את הגירסה המתאימה של .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono או Xamarin.

אנו ממליצים להשתמש בסביבות פיתוח משולבות של Microsoft Visual Studio, Xamarin ו- MonoDevelop ליצירת יישומי C#, F#, VB.NET

לפרטים נוספים אנא עיין בתיעוד המוצר.

המרות TXT נתמכות אחרות

אתה יכול להמיר את TXT לפורמטים רבים אחרים של קבצים:

5%

הירשם לעדכוני מוצר Aspose

קבל ניוזלטרים והצעות חודשיים שנשלחו ישירות לתיבת הדואר שלך.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. כל הזכויות שמורות.