Konvertēt TXT uz HTML šādā valodā: C#

Ātrgaitas programmatūra .NET bibliotēka TXT konvertēšanai uz HTML

Izmantojiet mūsu dokumentu konvertēšanas API, lai izstrādātu augsta līmeņa, no platformas neatkarīgu programmatūru .NET un .NET Core platformām. Šis ir pilnīgs profesionāls programmatūras risinājums, lai importētu un eksportētu TXT, HTML un daudzus citus dokumentu formātus, izmantojot C#, F#, VB.NET.

Konvertējiet TXT uz HTML, izmantojot C#

Vai nepieciešams programmatiski konvertēt dokumentu no TXT uz HTML formātu? Izmantojot Aspose.Words for .NET, varat konvertēt TXT HTML formātā, izmantojot tikai dažas C# koda rindiņas.

Mūsu C# API veido HTML no TXT dokumenta ar profesionālu kvalitāti. Pārbaudiet augstākās kvalitātes TXT uz HTML konvertēšanu tieši savā pārlūkprogrammā. Jaudīga .NET konvertēšanas API ļauj pārveidot TXT failus daudzos populāros formātos.

Saglabājiet TXT kā HTML programmā C#

Nākamajā piemērā ir parādīts, kā TXT dokumentu pārveidot par HTML programmā C#.

Izpildiet vienkāršās darbības, lai pārvērstu TXT dokumentu HTML formātā. Izlasiet savu TXT failu no vietējā diska, pēc tam vienkārši saglabājiet to tīmekļa dokumenta formātā, norādot nepieciešamo faila formātu ar HTML paplašinājumu. Gan TXT lasīšanai, gan HTML rakstīšanai varat izmantot pilnībā kvalificētus failu nosaukumus. Izvades HTML saturs un formatējums būs identisks oriģinālajam TXT dokumentam.

Koda piemērs valodā C# lai pārveidotu TXT formātā HTML
Ievades fails
Augšupielādējiet failu, kuru vēlaties konvertēt
Palaist kodu
Izvades formāts
Sarakstā atlasiet mērķa formātu
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.txt");
doc.Save("Output.html");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.txt"); doc.Save("Output.html"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.txt"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.html"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.txt"); doc.Save("Output.html"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.txt"); shape.ImageData.Save("Output.html");
Palaist kodu
Kopīgojiet kodu sociālajos medijos:

Kā pārvērst TXT par HTML

  1. Instalējiet 'Aspose.Words for .NET'.
  2. Pievienojiet bibliotēkas atsauci (importējiet bibliotēku) savam C# projektam.
  3. Atveriet avota TXT failu mapē C#.
  4. Izsauciet 'Save()', nododot izvades faila nosaukumu ar paplašinājumu HTML.
  5. Iegūstiet TXT reklāmguvuma rezultātu kā HTML.

C# bibliotēka, lai pārvērstu TXT par HTML

Ir trīs alternatīvas iespējas, lai sistēmā instalētu 'Aspose.Words for .NET'. Lūdzu, izvēlieties to, kas atbilst jūsu vajadzībām, un izpildiet soli pa solim sniegtos norādījumus:

Sistēmas prasības

Mūsu produkts ir pilnībā pārrobežu platforma un atbalsta visas galvenās .NET ieviešanas iespējas pēc '.NET Standard 2.0' specifikācijas:

  • Microsoft .NET Framework, sākot ar agrāko 2.0 versiju un beidzot ar jaunāko '.NET Framework 4.8'
  • .NET Core, sākot ar agrāko 2.0 un beidzot ar jaunāko '.NET 6'
  • Mono >= 2.6.7

Ciktāl .NET kods nav atkarīgs no aparatūras vai operētājsistēmas, bet tikai no virtuālās mašīnas, jūs varat brīvi izstrādāt jebkāda veida programmatūru operētājsistēmai Windows, macOS, Android, iOS un Linux. Vienkārši pārliecinieties, vai esat instalējis atbilstošo .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono vai Xamarin.

Mēs iesakām izmantot Microsoft Visual Studio, Xamarin un MonoDevelop integrētās izstrādes vides, lai izveidotu C#, F#, VB.NET lietojumprogrammas.

Plašāku informāciju skatiet produkta dokumentācijā.

Citi atbalstītie TXT reklāmguvumi

Varat konvertēt TXT uz daudziem citiem failu formātiem:

5%

Abonējiet Aspose produktu atjauninājumus

Saņemiet ikmēneša biļetenus un piedāvājumus, kas tiek piegādāti tieši jūsu pastkastē.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Visas tiesības aizsargātas.