Перетворити TXT на HTML у C#

.NET програмного забезпечення для перетворення TXT на HTML

Використовуйте наш API перетворення документів для розробки високорівневого, незалежного від платформи програмного забезпечення для .NET і .NET Core. Це повне професійне програмне рішення для імпорту та експорту TXT, HTML та багатьох інших форматів документів із використанням C#, F#, VB.NET.

Перетворіть TXT у HTML за допомогою C#

Потрібно програмно перетворити документ із TXT у HTML формат? За допомогою Aspose.Words для .NET ви можете конвертувати TXT у HTML формат, використовуючи лише кілька рядків C# коду.

Наш .NET створює HTML з TXT з професійною якістю. Перевірте найякіснішу TXT у HTML прямо у своєму браузері. Потужний API перетворення .NET TXT у багато популярних форматів.

Збережіть TXT як HTML у C#

У наступному прикладі показано, як перетворити TXT у HTML у C#.

Виконайте прості кроки, щоб перетворити TXT у HTML формат. Прочитайте TXT з локального диска, а потім просто збережіть його у форматі веб-документа, вказавши необхідний формат файлу за допомогою розширення HTML Як для TXT так і для запису HTML ви можете використовувати повні імена файлів. Вихідний вміст і форматування HTML будуть ідентичними вихідному документу TXT.

Приклад коду в C# для перетворення TXT у HTML формат
Вхідний файл
Завантажте файл, який потрібно конвертувати
Виконати код
Формат виведення
Виберіть цільовий формат зі списку
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.txt");
doc.Save("Output.html");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.txt"); doc.Save("Output.html"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.txt"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.html"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.txt"); doc.Save("Output.html"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.txt"); shape.ImageData.Save("Output.html");
Виконати код
Поділіться кодом у соціальних мережах:

Як перетворити TXT на HTML

  1. Встановіть 'Aspose.Words for .NET'.
  2. Додайте посилання на бібліотеку (імпортуйте бібліотеку) до свого проекту C#.
  3. Відкрийте вихідний TXT файл C#.
  4. Викличте 'Save()', передавши ім'я вихідного файлу з розширенням HTML.
  5. Отримайте результат перетворення TXT як HTML.

C# для перетворення TXT на HTML

Є три альтернативні варіанти встановлення "Aspose.Words для .NET" у вашу систему. Будь ласка, виберіть той, який відповідає вашим потребам, і дотримуйтесь покрокових інструкцій:

Системні вимоги

Наш продукт є повністю кроссплатформенним і підтримує всі основні реалізації .NET, що відповідають специфікації '.NET Standard 2.0'

  • Microsoft .NET Framework, починаючи з найдавнішої версії 2.0 і закінчуючи останньою '.NET Framework 4.8'
  • .NET Core, починаючи з найдавнішого 2.0 і закінчуючи останнім '.NET 6'
  • Mono >= 2.6.7

Оскільки код .NET не залежить від базового обладнання чи операційної системи, а лише від віртуальної машини, ви можете вільно розробляти будь -яке програмне забезпечення для Windows, macOS, Android, iOS та Linux. Просто переконайтеся, що ви встановили відповідну версію .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono або Xamarin.

Ми рекомендуємо використовувати інтегровані середовища розробки Microsoft Visual Studio, Xamarin та MonoDevelop для створення програм C#, F#, VB.NET.

Більш детальну інформацію див. У документації до продукції.

Інші підтримувані конверсії TXT

Ви можете конвертувати TXT у багато інших форматів файлів:

5%

Підпишіться на оновлення продукту Aspose

Отримуйте щомісячні інформаційні бюлетені та пропозиції безпосередньо на вашу поштову скриньку.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Всі права захищені.