המר HTML ל Word ב C++

C++ תוכנה במהירות גבוהה להמרה של HTML ל Word

השתמש ב- C++ כדי להשיג מהירות המרה HTML עד Word זהו פתרון תוכנה מקצועי מלא לייבוא וייצוא של HTML, Word ופורמטים רבים אחרים של מסמכים באמצעות C++.

הצג את קטע הקוד

המר HTML ל-Word ב-C++

עבור מפתחי C++ המחפשים פתרון חלק להמרת HTML ל-Word, Aspose.Words for C++ מספקת ממשק API להמרת קבצים אינטואיטיבי ופשוט. הפתרון שלנו מאפשר למפתחי C++ להמיר בקלות קבצים מפורמט אחד למשנהו, מה שהופך אותו לכלי הכרחי לאוטומציה של משימות המרת קבצים.

בין אם אתה עובד עם HTML, Word או פורמטים אחרים של קבצים, Aspose.Words for C++ מכסה את כולם ומבטיחה את התוצאות האיכותיות ביותר. בדוק כיצד פועל הקוד C++ עם קבצי ה-HTML שלך כעת.

שמור HTML כ-Word ב-C++

הדוגמה הבאה מדגימה כיצד להמיר HTML ל-Word עם מספר שורות בלבד של קוד C++. התחל על ידי הכללת מרחב השמות Aspose.Words בפרויקט C++ שלך. לאחר מכן, ציין את הנתיב לקובץ הקלט וצור אובייקט Document לטעינת תוכן HTML. לאחר מכן עליך לציין את הנתיב לקובץ הפלט Word ולהשתמש בשיטת Save() כדי לשמור את התוצאה כ-Word. ממשק API ההמרה יקבע את פורמט קובץ הפלט בהתבסס על סיומת הקובץ שצוינה.

דוגמה לקוד ב C++ להמרת HTML ל DOCX פורמט
העלה קובץ שברצונך להמיר
הפעל קוד
בחר את פורמט היעד מהרשימה
using namespace Aspose::Words;

auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.html");
doc->Save(u"Output.docx");
using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.html"); doc->Save(u"Output.docx"); using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.html"); for (int page = 0; page < doc->get_PageCount(); page++) { auto extractedPage = doc->ExtractPages(page, 1); extractedPage->Save(String::Format(u"Output_{0}.docx", page + 1)); } using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(); auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc); builder->InsertImage(u"Input.html"); doc->Save(u"Output.docx"); using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(); auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc); auto shape = builder->InsertImage(u"Input.html"); shape->GetShapeRenderer()->Save(u"Output.docx", MakeObject<ImageSaveOptions>(SaveFormat::Svg));
הפעל קוד
שתפו את הקוד ברשתות החברתיות:

כיצד להמיר HTML ל Word

  1. התקן את 'Aspose.Words for C++'.
  2. הוסף הפניה לספרייה (ייבא את הספרייה) לפרויקט C++.
  3. פתח את קובץ HTML C++.
  4. התקשר 'Save()', העברת שם קובץ פלט עם סיומת Word.
  5. קבל את התוצאה של המרה HTML Word.

ספריית C++ HTML ל Word

ישנן שלוש אפשרויות להתקנת Aspose.Words for C++ בסביבת המפתחים שלך. אנא בחר אחד שדומה לצרכים שלך ופעל לפי ההוראות המפורטות:

דרישות מערכת

תוכל להשתמש בספריית C++ זו כדי לפתח תוכנות Microsoft Windows, Linux ו- macOS:

  • GCC >= 6.3.0 ו- Clang >= 3.9.1 נדרשים עבור Linux
  • Xcode >= 12.5.1, Clang ו- libc++ נדרשים עבור macOS

אם אתה מפתח תוכנה עבור Linux או macOS, בדוק מידע על תלות בספריות נוספות (חבילות קוד פתוח של fontconfig ו- mesa-glu) בתיעוד המוצר.

5%

הירשם לעדכוני מוצר Aspose

קבל ניוזלטרים והצעות חודשיים שנשלחו ישירות לתיבת הדואר שלך.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. כל הזכויות שמורות.