Konvertēt HTML uz Word šādā valodā: C++

Ātrgaitas programmatūras C++ bibliotēka HTML konvertēšanai uz Word

Izmantojiet C++ lai iegūtu maksimālo konversijas ātrumu no HTML līdz Word Šis ir pilnīgs profesionāls programmatūras risinājums, lai importētu un eksportētu HTML, Word un daudzus citus dokumentu formātus, izmantojot C++.

Skatīt koda fragmentu

Konvertējiet HTML uz Word programmā C++

C++ izstrādātājiem, kuri meklē nevainojamu risinājumu HTML konvertēšanai uz Word, Aspose.Words for C++ nodrošina intuitīvu un vienkāršu failu konvertēšanas API. Mūsu risinājums ļauj C++ izstrādātājiem viegli konvertēt failus no viena formāta uz citu, padarot to par neaizstājamu rīku failu konvertēšanas uzdevumu automatizēšanai.

Neatkarīgi no tā, vai strādājat ar HTML, Word vai citiem failu formātiem, Aspose.Words for C++ aptver tos visus un nodrošina augstākās kvalitātes rezultātus. Pārbaudiet, kā C++ kods pašlaik darbojas ar jūsu HTML failiem.

Saglabājiet HTML kā Word pakalpojumā C++

Šis piemērs parāda, kā pārveidot HTML par Word, izmantojot tikai dažas C++ koda rindiņas. Sāciet, iekļaujot Aspose.Words nosaukumvietu savā C++ projektā. Pēc tam norādiet ceļu uz ievades failu un izveidojiet Document objektu, lai ielādētu HTML saturu. Pēc tam jums jānorāda ceļš uz Word izvades failu un jāizmanto Save() metode, lai saglabātu rezultātu kā Word. Konversijas API noteiks izvades faila formātu, pamatojoties uz norādīto faila paplašinājumu.

Koda piemērs valodā C++ lai pārveidotu HTML DOCX formātā
Augšupielādējiet failu, kuru vēlaties konvertēt
Palaist kodu
Sarakstā atlasiet mērķa formātu
using namespace Aspose::Words;

auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.html");
doc->Save(u"Output.docx");
using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.html"); doc->Save(u"Output.docx"); using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.html"); for (int page = 0; page < doc->get_PageCount(); page++) { auto extractedPage = doc->ExtractPages(page, 1); extractedPage->Save(String::Format(u"Output_{0}.docx", page + 1)); } using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(); auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc); builder->InsertImage(u"Input.html"); doc->Save(u"Output.docx"); using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(); auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc); auto shape = builder->InsertImage(u"Input.html"); shape->GetShapeRenderer()->Save(u"Output.docx", MakeObject<ImageSaveOptions>(SaveFormat::Svg));
Palaist kodu
Kopīgojiet kodu sociālajos medijos:

Kā pārvērst HTML par Word

  1. Instalējiet Aspose.Words for C++.
  2. Pievienojiet bibliotēkas atsauci (importējiet bibliotēku) savam C++ projektam.
  3. Atveriet avota HTML failu mapē C++.
  4. Izsauciet Save(), nododot izvades faila nosaukumu ar paplašinājumu Word.
  5. Iegūstiet HTML reklāmguvuma rezultātu kā Word.

C++ bibliotēka, lai pārvērstu HTML par Word

Ir trīs iespējas, kā instalēt programmu Aspose.Words for C++ savā izstrādātāja vidē. Lūdzu, izvēlieties to, kas atbilst jūsu vajadzībām, un izpildiet soli pa solim sniegtos norādījumus:

Sistēmas prasības

Šo C++ bibliotēku varat izmantot, lai izstrādātu programmatūru Microsoft Windows, Linux un macOS operētājsistēmās:

  • Linux ir nepieciešami GCC >= 6.3.0 un Clang >= 3.9.1
  • Xcode >= 12.5.1, MacOS ir nepieciešami Clang un libc++

Ja izstrādājat programmatūru operētājsistēmai Linux vai macOS, lūdzu, pārbaudiet informāciju par papildu bibliotēku atkarībām (fontconfig un mesa-glu atvērtā koda pakotnes) produkta dokumentācijā.

Citi atbalstītie HTML reklāmguvumi

Varat konvertēt HTML uz daudziem citiem failu formātiem:

5%

Abonējiet Aspose produktu atjauninājumus

Saņemiet ikmēneša biļetenus un piedāvājumus, kas tiek piegādāti tieši jūsu pastkastē.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Visas tiesības aizsargātas.