Перетворити HTML на Word у C++

Бібліотека високошвидкісного програмного забезпечення C++ для перетворення HTML на Word

Використовуйте C++ щоб отримати максимальну швидкість перетворення HTML до Word Це повне професійне програмне рішення для імпорту та експорту HTML, Word та багатьох інших форматів документів із використанням C++.

Переглянути фрагмент коду

Перетворіть HTML на Word у C++

Для розробників C++, які шукають безпроблемне рішення для перетворення HTML у Word, Aspose.Words for C++ надає інтуїтивно зрозумілий і простий API перетворення файлів. Наше рішення дозволяє розробникам C++ легко конвертувати файли з одного формату в інший, що робить його незамінним інструментом для автоматизації завдань перетворення файлів.

Незалежно від того, чи працюєте ви з форматами HTML файлів, Word чи іншими, Aspose.Words for C++ охоплює їх усі та забезпечує результати найвищої якості. Перевірте, як код C++ працює з вашими HTML файлами прямо зараз.

Збережіть HTML як Word у C++

У наступному прикладі показано, як конвертувати HTML у Word лише за допомогою кількох рядків коду C++. Почніть із включення простору імен Aspose.Words у ваш проект C++. Далі вкажіть шлях до вхідного файлу та створіть об’єкт Document для завантаження вмісту HTML. Потім потрібно вказати шлях до вихідного Word файлу і використати метод Save(), щоб зберегти результат як Word. API перетворення визначить формат вихідного файлу на основі вказаного розширення файлу.

Приклад коду в C++ для перетворення HTML у DOCX формат
Завантажте файл, який потрібно конвертувати
Виконати код
Виберіть цільовий формат зі списку
using namespace Aspose::Words;

auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.html");
doc->Save(u"Output.docx");
using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.html"); doc->Save(u"Output.docx"); using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.html"); for (int page = 0; page < doc->get_PageCount(); page++) { auto extractedPage = doc->ExtractPages(page, 1); extractedPage->Save(String::Format(u"Output_{0}.docx", page + 1)); } using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(); auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc); builder->InsertImage(u"Input.html"); doc->Save(u"Output.docx"); using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(); auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc); auto shape = builder->InsertImage(u"Input.html"); shape->get_ImageData()->Save(u"Output.docx");
Виконати код
Поділіться кодом у соціальних мережах:

Як перетворити HTML на Word

  1. Встановіть 'Aspose.Words for C++'.
  2. Додайте посилання на бібліотеку (імпортуйте бібліотеку) до свого проекту C++.
  3. Відкрийте вихідний HTML C++ файл.
  4. Викличте 'Save()', передавши ім'я вихідного файлу з розширенням Word.
  5. Отримайте результат перетворення HTML як Word.

C++ для перетворення HTML на Word

Існує три варіанти встановлення Aspose.Words for C++ у ваше середовище розробника. Будь ласка, виберіть той, який відповідає вашим потребам, і дотримуйтесь покрокових інструкцій:

Системні вимоги

Ви можете використовувати цю бібліотеку C++ для розробки програмного забезпечення в Microsoft Windows, Linux та macOS:

  • GCC >= 6.3.0 та Clang >= 3.9.1 потрібні для Linux
  • Xcode >= 12.5.1, для macOS потрібні Clang та libc++

Якщо ви розробляєте програмне забезпечення для Linux або macOS, будь ласка, перевірте інформацію про додаткові бібліотечні залежності (пакети з відкритим кодом fontconfig та mesa-glu) у документації до продукту.

Інші підтримувані конверсії HTML

Ви можете конвертувати HTML у багато інших форматів файлів:

5%

Підпишіться на оновлення продукту Aspose

Отримуйте щомісячні інформаційні бюлетені та пропозиції безпосередньо на вашу поштову скриньку.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Всі права захищені.