Konvertovať HTML na Word v C++

Vysokorýchlostná softvérová C++ na konverziu HTML na Word

Použite C++ na dosiahnutie maximálnej rýchlosti konverzie HTML na Word Toto je kompletné profesionálne softvérové riešenie na import a export HTML, Word a mnohých ďalších formátov dokumentov pomocou C++.

Zobraziť útržok kódu

Preveďte HTML na Word v C++

Pre vývojárov C++, ktorí hľadajú bezproblémové riešenie na konverziu HTML na Word, poskytuje Aspose.Words for C++ intuitívne a jednoduché rozhranie API na konverziu súborov. Naše riešenie umožňuje vývojárom C++ jednoducho konvertovať súbory z jedného formátu do druhého, čo z neho robí nepostrádateľný nástroj na automatizáciu úloh konverzie súborov.

Či už pracujete s HTML, Word alebo inými formátmi súborov, Aspose.Words for C++ ich všetky pokrýva a zaisťuje výsledky najvyššej kvality. Otestujte si, ako funguje kód C++ s vašimi HTML súbormi práve teraz.

Uložte HTML ako Word v C++

Nasledujúci príklad ukazuje, ako previesť HTML na Word pomocou niekoľkých riadkov kódu C++. Začnite zahrnutím priestoru názvov Aspose.Words do projektu C++. Ďalej zadajte cestu k vstupnému súboru a vytvorte objekt Document na načítanie obsahu HTML. Potom musíte zadať cestu k výstupnému Word súboru a použiť metódu Save() na uloženie výsledku ako Word. Konverzné API určí formát výstupného súboru na základe zadanej prípony súboru.

Príklad kódu v C++ na konverziu HTML do DOCX formátu
Nahrajte súbor, ktorý chcete previesť
Spustiť kód
Vyberte cieľový formát zo zoznamu
using namespace Aspose::Words;

auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.html");
doc->Save(u"Output.docx");
using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.html"); doc->Save(u"Output.docx"); using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.html"); for (int page = 0; page < doc->get_PageCount(); page++) { auto extractedPage = doc->ExtractPages(page, 1); extractedPage->Save(String::Format(u"Output_{0}.docx", page + 1)); } using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(); auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc); builder->InsertImage(u"Input.html"); doc->Save(u"Output.docx"); using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(); auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc); auto shape = builder->InsertImage(u"Input.html"); shape->get_ImageData()->Save(u"Output.docx");
Spustiť kód
Zdieľajte kód na sociálnych sieťach:

Ako previesť HTML na Word

  1. Nainštalujte 'Aspose.Words for C++'.
  2. Pridajte odkaz na knižnicu (importujte knižnicu) do svojho C++ projektu.
  3. Otvorte zdrojový HTML C++ súbor.
  4. Zavolajte 'Save()' a odovzdajte výstupný názov súboru s príponou Word.
  5. Získajte výsledok konverzie HTML Word.

C++ na konverziu HTML na Word

Existujú tri možnosti inštalácie Aspose.Words for C++ do vášho vývojárskeho prostredia. Vyberte si ten, ktorý zodpovedá vašim potrebám, a postupujte podľa pokynov krok za krokom:

Požiadavky na systém

Túto knižnicu C++ môžete použiť na vývoj softvéru v Microsoft Windows, Linux a macOS:

  • Pre Linux sú požadované GCC >= 6.3.0 a Clang >= 3.9.1
  • Pre macOS je potrebný Xcode >= 12.5.1, Clang a libc++

Ak vyvíjate softvér pre Linux alebo macOS, skontrolujte informácie o ďalších závislostiach knižnice (fontconfig a mesa-glu ) v dokumentácii k produktu.

Ďalšie podporované konverzie HTML

HTML môžete previesť do mnohých iných formátov súborov:

5%

Prihláste sa na odber aktualizácií produktov Aspose

Získajte mesačné bulletiny a ponuky priamo do vašej poštovej schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Všetky práva vyhradené.