המר TIFF ל PDF ב Python

ספריית Python במהירות גבוהה TIFF ל PDF

השתמש ב API שלנו להמרת מסמכים כדי לפתח תוכנה ברמה גבוהה, עצמאית בפלטפורמה ב-Python. זהו פתרון תוכנה מקצועי מלא לייבוא וייצוא של TIFF, PDF ופורמטים רבים אחרים של מסמכים באמצעות Python.

הצג את קטע הקוד

המר את TIFF ל PDF ב Python

צריך להמיר TIFF תמונה PDF קובץ תכנותי? עם Aspose.Words for Python via .NET כל מפתח יכול להפוך בקלות את TIFF ל PDF פורמט עם כמה שורות של קוד Python.

עיבוד תמונה מודרני Python API יוצר את PDF TIFF במהירות גבוהה. בדוק את איכות TIFF ל PDF ישירות בדפדפן. Python רבת עוצמה מאפשרת המרת TIFF רבים של מסמכים פופולריים.

שמור את TIFF בתור PDF ב Python

הדוגמה הבאה מדגימה כיצד להמיר TIFF ל PDF ב Python.

בצע את השלבים פשוט להפוך TIFF תמונה לתוך PDF פורמט. קרא את TIFF מהכונן המקומי, ואז פשוט שמור אותה כ PDF, תוך ציון פורמט המסמך הנדרש על ידי סיומת PDF הן עבור קריאה של TIFF PDF אתה יכול להשתמש בשמות קבצים מתאימים לחלוטין. תוכן הפלט PDF יהיה זהה לתמונה TIFF.

דוגמה לקוד ב Python להמרת TIFF ל PDF פורמט
העלה קובץ שברצונך להמיר
הפעל קוד
בחר את פורמט היעד מהרשימה
pip install aspose-words
עותק
import aspose.words as aw

doc = aw.Document()
builder = aw.DocumentBuilder(doc)

builder.insert_image("Input.tiff")

doc.save("Output.pdf")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.tiff") doc.save("Output.pdf") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.tiff) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.pdf") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.tiff") doc.save("Output.pdf") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.tiff") shape.get_shape_renderer().save("Output.pdf", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.pdf))
הפעל קוד
שתפו את הקוד ברשתות החברתיות:

כיצד להמיר TIFF ל PDF

  1. התקן את Aspose.Words for Python via .NET.
  2. הוסף הפניה לספרייה (ייבא את הספרייה) לפרויקט Python.
  3. פתח את קובץ TIFF Python.
  4. התקשר save(), העברת שם קובץ פלט עם סיומת PDF.
  5. קבל את התוצאה של המרה TIFF PDF.

ספריית Python TIFF ל PDF

אנו מארחים את חבילות Python שלנו במאגרי PyPi. אנא עקוב אחר ההוראות שלב אחר שלב כיצד להתקין את "Aspose.Words for Python via .NET" בסביבת המפתחים שלך.

דרישות מערכת

חבילה זו תואמת ל- Python ≥3.5 ו <3.12. אם אתה מפתח תוכנה עבור לינוקס, אנא עיין בדרישות נוספות עבור gcc ו- libpython בתיעוד המוצר.

המרות TIFF נתמכות אחרות

אתה יכול להמיר את TIFF לפורמטים רבים אחרים של קבצים:

5%

הירשם לעדכוני מוצר Aspose

קבל ניוזלטרים והצעות חודשיים שנשלחו ישירות לתיבת הדואר שלך.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. כל הזכויות שמורות.