TIFF'i Python'de PDF'ye dönüştürün

TIFF i PDF ye dönüştürmek için yüksek hızlı bir yazılım Python

Python'da üst düzey, platformdan bağımsız yazılım geliştirmek için belge dönüştürme API'mizi kullanın. Python TIFF, PDF ve diğer birçok belge biçimini içe ve dışa aktarmak için eksiksiz bir profesyonel yazılım çözümüdür.

Kod parçacığını görüntüle

Dönüştürme TIFF için PDF içinde Python

Bir TIFF görüntüsünü PDF dosyasına dönüştürmeniz mi gerekiyor? İle Aspose.Words for Python via .NET herhangi bir geliştirici kolayca dönüştürebilir TIFF içine PDF sadece birkaç satır ile formatında Python kodu.

Modern resim işleme Python API oluşturur PDF dan TIFF yüksek hızda görüntü. Kalitesini test TIFF için PDF sağ bir tarayıcıda dönüşüm. Güçlü Python TIFF resimlerin birçok popüler belge formatına dönüştürülmesine olanak tanır.

TIFF PDF olarak Python

Aşağıdaki örnek dönüştürmek gösterilmiştir TIFF için PDF içinde Python.

TIFF görüntüsünü PDF biçimine dönüştürmek için kolay adımları izleyin. Yerel sürücüden TIFF görüntüsünü okuyun, ardından gerekli belge biçimini PDF uzantısıyla PDF Her ikisi için TIFF okuma ve PDF sen tam dosya kullanabilirsiniz yazma. PDF çıktısı, orijinal TIFF görüntüsüyle aynı olacaktır.

TIFF i PDF biçimine dönüştürmek için Python de kod örneği
Dönüştürmek istediğiniz dosyayı yükleyin
Kodu çalıştır
Listeden hedef formatı seçin
import aspose.words as aw

doc = aw.Document()
builder = aw.DocumentBuilder(doc)

builder.insert_image("Input.tiff")

doc.save("Output.pdf")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.tiff") doc.save("Output.pdf") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.tiff) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.pdf") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.tiff") doc.save("Output.pdf") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.tiff") shape.get_shape_renderer().save("Output.pdf", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.pdf))
Kodu çalıştır
Kodu sosyal medyada paylaşın:

TIFF, PDF nasıl dönüştürülür

  1. Aspose.Words for Python via .NET kurun.
  2. Python projenize bir kitaplık referansı ekleyin (kitaplığı içe aktarın).
  3. Kaynak TIFF dosyasını Python.
  4. PDF uzantılı bir çıktı dosya adı ileterek save() yöntemini çağırın.
  5. TIFF dönüşümünün sonucunu PDF.

TIFF 'i PDF ye dönüştürmek için Python

Python paketlerimizi PyPi depolarında barındırıyoruz. "Aspose.Words for Python via .NET" geliştirici ortamınıza nasıl kuracağınızla ilgili adım adım talimatları izleyin.

sistem gereksinimleri

Bu paket Python ≥3.5 ve <3.12 ile uyumludur. Linux için yazılım geliştiriyorsanız, lütfen Ürün Belgelerinde gcc ve libpython için ek gereksinimlere bakın.

Desteklenen Diğer TIFF Dönüşümler

TIFF i diğer birçok dosya biçimine dönüştürebilirsiniz:

5%

Aspose Ürün Güncellemelerine Abone Olun

Doğrudan posta kutunuza teslim edilen aylık bültenleri ve teklifleri alın.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Her hakkı saklıdır.