Konvertovať TIFF na PDF v Python

Vysokorýchlostná softvérová Python na prevod TIFF na PDF

Použite naše API na konverziu dokumentov na vývoj vysokoúrovňového softvéru nezávislého na platforme v Pythone. Toto je kompletné profesionálne softvérové riešenie na import a export TIFF, PDF a mnohých ďalších formátov dokumentov pomocou Python.

Previesť TIFF na PDF v Python

Potreba previesť TIFF obrazu PDF súboru programovo? Pomocou Aspose.Words for Python via .NET môže každý vývojár ľahko transformovať TIFF do PDF pomocou niekoľkých riadkov Python kódu.

Moderné rozhranie na spracovanie obrázkov Python PDF z TIFF vysokou rýchlosťou. Otestujte kvalitu TIFF na PDF priamo v prehliadači. Výkonná Python umožňuje konvertovať TIFF do mnohých populárnych formátov dokumentov.

Uložiť TIFF ako PDF v Python

Nasledujúci príklad ukazuje, ako previesť TIFF na PDF v Python.

Postupujte podľa jednoduchých krokov a TIFF obrázok PDF PDF formát. Prečítajte si TIFF z lokálneho disku a potom ho jednoducho uložte ako PDF, pričom požadovaný formát dokumentu špecifikujte pomocou rozšírenia PDF Pre obidva TIFF čítanie a PDF písanie môžete použiť plne kvalifikované názvy súborov. Výstupný PDF bude identický s pôvodným TIFF.

Príklad kódu v Python na konverziu TIFF do formátu PDF
Vstupný súbor
Nahrajte súbor, ktorý chcete previesť
Spustiť kód
Výstupný formát
Vyberte cieľový formát zo zoznamu
import aspose.words as aw

doc = aw.Document()
builder = aw.DocumentBuilder(doc)

builder.insert_image("Input.tiff")

doc.save("Output.pdf")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.tiff") doc.save("Output.pdf") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.tiff) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.pdf") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.tiff") doc.save("Output.pdf") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.tiff") shape.image_data.save("Output.pdf")
Spustiť kód
Zdieľajte kód na sociálnych sieťach:

Ako previesť TIFF na PDF

  1. Nainštalujte 'Aspose.Words for Python via .NET'.
  2. Pridajte odkaz na knižnicu (importujte knižnicu) do svojho Python projektu.
  3. Otvorte zdrojový súbor TIFF Python.
  4. Zavolajte 'save()' a odovzdajte výstupný názov súboru s príponou PDF.
  5. Získajte výsledok konverzie TIFF PDF.

Python na konverziu TIFF na PDF

Naše balíčky Python hostíme v úložiskách PyPi. Postupujte podľa podrobných pokynov, ako nainštalovať "Aspose.Words for Python via .NET" do vášho vývojárskeho prostredia.

Požiadavky na systém

Tento balík je kompatibilný s Python 3.5, 3.6, 3.7, 3.8 a 3.9. Ak vyvíjate softvér pre Linux, pozrite sa na ďalšie požiadavky na gcc a libpython v dokumentácii produktu.

Ďalšie podporované konverzie TIFF

TIFF môžete previesť do mnohých iných formátov súborov:

5%

Prihláste sa na odber aktualizácií produktov Aspose

Získajte mesačné bulletiny a ponuky priamo do vašej poštovej schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Všetky práva vyhradené.