Konvertovať TIFF na PDF v Python

Vysokorýchlostná softvérová Python na prevod TIFF na PDF

Použite naše API na konverziu dokumentov na vývoj vysokoúrovňového softvéru nezávislého na platforme v Pythone. Toto je kompletné profesionálne softvérové riešenie na import a export TIFF, PDF a mnohých ďalších formátov dokumentov pomocou Python.

Zobraziť útržok kódu

Preveďte TIFF na PDF v Python

Potrebujete previesť TIFF obrázok na PDF súbor programovo? Pomocou Aspose.Words pre Python via .NET môže každý vývojár jednoducho transformovať TIFF na PDF formát pomocou niekoľkých riadkov kódu Python.

Moderné rozhranie na spracovanie obrázkov Python API vytvára PDF z TIFF obrázkov vysokou rýchlosťou. Otestujte si kvalitu prevodu TIFF na PDF priamo v prehliadači. Výkonná knižnica Python umožňuje konvertovať TIFF obrázky do mnohých populárnych formátov dokumentov.

Uložte TIFF ako PDF v Python

Nasledujúci príklad ukazuje, ako previesť TIFF na PDF v Python.

Postupujte podľa jednoduchých krokov a premeňte TIFF obrázok na PDF formát. Prečítajte si TIFF obrázok z lokálneho disku a potom ho jednoducho uložte ako PDF a špecifikujte požadovaný formát dokumentu pomocou prípony PDF. Pre čítanie TIFF aj zápis PDF môžete použiť plne kvalifikované názvy súborov. Výstupný obsah PDF bude identický s pôvodným TIFF obrázkom.

Príklad kódu v Python na konverziu TIFF do PDF formátu
Nahrajte súbor, ktorý chcete previesť
Spustiť kód
Vyberte cieľový formát zo zoznamu
import aspose.words as aw

doc = aw.Document()
builder = aw.DocumentBuilder(doc)

builder.insert_image("Input.tiff")

doc.save("Output.pdf")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.tiff") doc.save("Output.pdf") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.tiff) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.pdf") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.tiff") doc.save("Output.pdf") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.tiff") shape.get_shape_renderer().save("Output.pdf", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.pdf))
Spustiť kód
Zdieľajte kód na sociálnych sieťach:

Ako previesť TIFF na PDF

  1. Nainštalujte 'Aspose.Words for Python via .NET'.
  2. Pridajte odkaz na knižnicu (importujte knižnicu) do svojho Python projektu.
  3. Otvorte zdrojový TIFF Python súbor.
  4. Zavolajte 'save()' a odovzdajte výstupný názov súboru s príponou PDF.
  5. Získajte výsledok konverzie TIFF PDF.

Python na konverziu TIFF na PDF

Naše balíčky Python hostíme v úložiskách PyPi. Postupujte podľa podrobných pokynov, ako nainštalovať "Aspose.Words for Python via .NET" do vášho vývojárskeho prostredia.

Požiadavky na systém

Tento balík je kompatibilný s Python ≥3.5 a <3.12. Ak vyvíjate softvér pre Linux, pozrite si ďalšie požiadavky pre gcc a libpython v dokumentácii k produktu.

Ďalšie podporované konverzie TIFF

TIFF môžete previesť do mnohých iných formátov súborov:

5%

Prihláste sa na odber aktualizácií produktov Aspose

Získajte mesačné bulletiny a ponuky priamo do vašej poštovej schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Všetky práva vyhradené.