تبدیل TIFF به PDF در Python

یک کتابخانه نرم افزاری پرسرعت Python برای تبدیل TIFF به PDF

از API تبدیل سند ما برای توسعه نرم افزار سطح بالا و مستقل از پلت فرم در پایتون استفاده کنید. این یک راه‌حل نرم‌افزار حرفه‌ای کامل برای وارد کردن و صادر کردن TIFF, PDF، و بسیاری از قالب‌های سند دیگر با استفاده از Python.

مشاهده قطعه کد

تبدیل TIFF به PDF در Python

نیاز به تبدیل TIFF تصویر به PDF فایل برنامه نویسی؟ با Aspose.Words for Python via .NET هر توسعه دهنده به راحتی می توانید تبدیل TIFF به PDF تنها با چند خط از فرمت Python کد.

پردازش تصویر مدرن Python PDF از TIFF با سرعت بالا ایجاد می کند. کیفیت تبدیل TIFF به PDF درست در یک مرورگر آزمایش کنید. کتابخانه قدرتمند Python اجازه می دهد تا TIFF به بسیاری از فرمت های سند محبوب تبدیل کنید.

ذخیره TIFF به عنوان PDF در Python

مثال زیر نحوه تبدیل TIFF به PDF در Python.

مراحل آسان به نوبه خود یک دنبال TIFF تصویر را به PDF فرمت. TIFF را از درایو محلی بخوانید، سپس به سادگی آن را به عنوان PDF ذخیره کنید، و فرمت سند مورد نیاز را با پسوند PDF هم برای خواندن TIFF PDF می توانید از نام فایل های کاملا واجد شرایط استفاده کنید. محتوای خروجی PDF با تصویر TIFF یکسان خواهد بود.

نمونه کد در Python برای تبدیل TIFF به قالب PDF
فایلی را که می خواهید تبدیل کنید آپلود کنید
کد را اجرا کنید
قالب مورد نظر را از لیست انتخاب کنید
import aspose.words as aw

doc = aw.Document()
builder = aw.DocumentBuilder(doc)

builder.insert_image("Input.tiff")

doc.save("Output.pdf")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.tiff") doc.save("Output.pdf") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.tiff) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.pdf") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.tiff") doc.save("Output.pdf") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.tiff") shape.image_data.save("Output.pdf")
کد را اجرا کنید
کد را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

نحوه تبدیل TIFF به PDF

  1. 'Aspose.Words for Python via .NET' نصب کنید.
  2. یک مرجع کتابخانه (وارد کردن کتابخانه) به Python خود اضافه کنید.
  3. فایل منبع TIFF را در Python.
  4. با ارسال نام فایل خروجی با پسوند PDF 'save()'.
  5. نتیجه TIFF به عنوان PDF.

Python برای تبدیل TIFF به PDF

ما بسته های Python خود را در مخازن PyPi میزبانی می کنیم. لطفاً دستورالعمل های گام به گام نحوه نصب "Aspose.Words for Python via .NET" در محیط توسعه دهنده خود دنبال کنید.

سیستم مورد نیاز

این بسته با Python ≥3.5 و <3.12 سازگار است. اگر نرم‌افزاری برای لینوکس توسعه می‌دهید، لطفاً به الزامات اضافی برای gcc و libpython در مستندات محصول نگاهی بیندازید.

سایر تبدیل های پشتیبانی شده TIFF

می توانید TIFF به بسیاری از فرمت های فایل دیگر تبدیل کنید:

5%

در به‌روزرسانی‌های محصول Aspose مشترک شوید

خبرنامه ها و پیشنهادات ماهانه را مستقیماً به صندوق پستی خود تحویل بگیرید.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. تمامی حقوق محفوظ است.