Перетворити TIFF на PDF у Python

Високошвидкісна програмна Python для перетворення TIFF на PDF

Використовуйте наш API перетворення документів для розробки високорівневого, незалежного від платформи програмного забезпечення на Python. Це повне професійне програмне рішення для імпорту та експорту TIFF, PDF та багатьох інших форматів документів за допомогою Python.

Переглянути фрагмент коду

Перетворіть TIFF в PDF в Python

Потрібно перетворити TIFF зображення для PDF файл програмно? За допомогою Aspose.Words for Python via .NET будь-який розробник може легко перетворити TIFF у PDF лише за допомогою кількох рядків Python коду.

Сучасна обробка Python зображень API створює PDF із TIFF з високою швидкістю. Перевірте якість перетворення TIFF в PDF прямо у веб-переглядачі. Потужна Python дозволяє конвертувати TIFF у багато популярних форматів документів.

Зберегти TIFF як PDF в Python

Наступний приклад демонструє, як перетворити TIFF в PDF в Python.

Дотримуйтесь прості кроки, щоб перетворити TIFF зображення в PDF форматі. Прочитайте TIFF з локального диска, а потім просто збережіть його як PDF, вказавши необхідний формат документа за допомогою розширення PDF Для обох TIFF читання і PDF писати ви можете використовувати повні імена файлів. Вихідний PDF буде ідентичним оригінальному TIFF зображенню.

Приклад коду в Python для перетворення TIFF у PDF формат
Завантажте файл, який потрібно конвертувати
Виконати код
Виберіть цільовий формат зі списку
import aspose.words as aw

doc = aw.Document()
builder = aw.DocumentBuilder(doc)

builder.insert_image("Input.tiff")

doc.save("Output.pdf")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.tiff") doc.save("Output.pdf") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.tiff) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.pdf") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.tiff") doc.save("Output.pdf") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.tiff") shape.get_shape_renderer().save("Output.pdf", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.pdf))
Виконати код
Поділіться кодом у соціальних мережах:

Як перетворити TIFF у PDF Python

  1. Встановіть Aspose.Words for Python via .NET.
  2. Додайте посилання на бібліотеку (імпортуйте бібліотеку) до свого проекту Python.
  3. Відкрийте вихідний TIFF Python файл.
  4. Викличте save(), передавши ім'я вихідного файлу з розширенням PDF.
  5. Отримайте результат перетворення TIFF як PDF.

Python для перетворення TIFF на PDF

Ми розміщуємо наші пакунки Python у сховищах PyPi. Будь ласка, дотримуйтесь покрокових інструкцій щодо встановлення "Aspose.Words for Python via .NET" у середовище розробника.

Системні вимоги

Цей пакет сумісний з Python ≥3.5 і <3.12. Якщо ви розробляєте програмне забезпечення для Linux, перегляньте додаткові вимоги до gcc і libpython у документації продукту.

Інші підтримувані конверсії TIFF

Ви можете конвертувати TIFF у багато інших форматів файлів:

5%

Підпишіться на оновлення продукту Aspose

Отримуйте щомісячні інформаційні бюлетені та пропозиції безпосередньо на вашу поштову скриньку.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Всі права захищені.