HTML'i Java'de Word'ye dönüştürün

HTML i Word ye dönüştürmek için yüksek hızlı bir yazılım Java

Java'da taşınabilir, sağlam ve güvenli yazılımlar oluşturmak için belge dönüştürme API'mizi kullanın. Java HTML, Word ve diğer birçok belge biçimini içe ve dışa aktarmak için eksiksiz bir profesyonel yazılım çözümüdür.

Kod parçacığını görüntüle

Java'da HTML'i Word'ye dönüştürün

Aspose.Words for Java geliştiricileri için sezgisel ve basit bir dosya dönüştürme API'si sağlar. Çözümümüz, Java geliştiricilerinin dosyaları bir formattan diğerine kolayca dönüştürmesine olanak tanır, bu da onu dosya dönüştürme görevlerini otomatikleştirmek için vazgeçilmez bir araç haline getirir.

İster HTML, Word ister diğer dosya formatlarıyla çalışıyor olun, Aspose.Words for Java bunların hepsini kapsar ve en yüksek kalitede sonuçları garanti eder. Java kodunun HTML dosyalarınızla nasıl çalıştığını hemen test edin.

HTML'i Java'da Word olarak kaydedin

Aşağıdaki örnek, yalnızca birkaç satır Java koduyla HTML'in Word'ye nasıl dönüştürüleceğini gösterir. Aspose.Words ad alanını Java projenize dahil ederek başlayın. Daha sonra, giriş dosyasının yolunu belirtin ve HTML içeriğini yüklemek için bir Document nesnesi oluşturun. Daha sonra Word çıktı dosyasının yolunu belirtmeniz ve sonucu Word olarak kaydetmek için save() yöntemini kullanmanız gerekir. Dönüştürme API'si, belirtilen dosya uzantısına göre çıktı dosyası biçimini belirleyecektir.

HTML i DOCX biçimine dönüştürmek için Java de kod örneği
Dönüştürmek istediğiniz dosyayı yükleyin
Kodu çalıştır
Listeden hedef formatı seçin
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document("Input.html");
doc.save("Output.docx");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); doc.save("Output.docx"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.docx", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.html"); doc.save("Output.docx"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.html"); shape.getShapeRenderer().save("Output.docx", new ImageSaveOptions(SaveFormat.docx));
Kodu çalıştır
Kodu sosyal medyada paylaşın:

HTML, Word nasıl dönüştürülür

  1. Aspose.Words for Java kurun.
  2. Java projenize bir kitaplık referansı ekleyin (kitaplığı içe aktarın).
  3. Kaynak HTML dosyasını Java.
  4. Word uzantılı bir çıktı dosya adı ileterek save() yöntemini çağırın.
  5. HTML dönüşümünün sonucunu Word.

HTML 'i Word ye dönüştürmek için Java

Java paketlerimizi Maven depolarında barındırıyoruz. 'Aspose.Words for Java', bayt kodu içeren yaygın bir JAR Lütfen Java geliştirici ortamınıza nasıl kuracağınızla ilgili adım adım talimatları izleyin.

sistem gereksinimleri

Java SE 7 ve daha yeni Java sürümleri desteklenir. JRE kullanmak zorunda kalmanız durumunda Java SE 6 için ayrı bir paket sunuyoruz.

Java Microsoft Windows, Linux, macOS, Android ve iOS dahil olmak üzere JVM uygulamasına sahip tüm işletim sistemlerinde çalışır.

JogAmp JOGL, Harfbuzz yazı tipi motoru, Java Advanced Imaging JAI gibi isteğe bağlı paket bağımlılıkları hakkında bilgi için lütfen Ürün Belgelerine bakın.

5%

Aspose Ürün Güncellemelerine Abone Olun

Doğrudan posta kutunuza teslim edilen aylık bültenleri ve teklifleri alın.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Her hakkı saklıdır.