Перетворити HTML на Word у Java

Швидкісна програмна Java для перетворення HTML на Word

Використовуйте наш API перетворення документів для створення портативного, надійного та безпечного програмного забезпечення на Java. Це повне професійне програмне рішення для імпорту та експорту HTML, Word та багатьох інших форматів документів за допомогою Java.

Переглянути фрагмент коду

Перетворіть HTML на Word у Java

Для розробників Java, які шукають безпроблемне рішення для перетворення HTML у Word, Aspose.Words for Java надає інтуїтивно зрозумілий і простий API перетворення файлів. Наше рішення дозволяє розробникам Java легко конвертувати файли з одного формату в інший, що робить його незамінним інструментом для автоматизації завдань перетворення файлів.

Незалежно від того, чи працюєте ви з форматами файлів HTML, Word чи іншими, Aspose.Words for Java охоплює їх усі та забезпечує результати найвищої якості. Перевірте, як код Java працює з вашими файлами HTML прямо зараз.

Збережіть HTML як Word у Java

У наступному прикладі показано, як конвертувати HTML у Word лише за допомогою кількох рядків коду Java. Почніть із включення простору імен Aspose.Words у ваш проект Java. Далі вкажіть шлях до вхідного файлу та створіть об’єкт Document для завантаження вмісту HTML. Потім потрібно вказати шлях до вихідного Word файлу і використати метод save(), щоб зберегти результат як Word. API перетворення визначить формат вихідного файлу на основі вказаного розширення файлу.

Приклад коду в Java для перетворення HTML у DOCX формат
Завантажте файл, який потрібно конвертувати
Виконати код
Виберіть цільовий формат зі списку
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document("Input.html");
doc.save("Output.docx");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); doc.save("Output.docx"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.docx", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.html"); doc.save("Output.docx"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.html"); shape.getShapeRenderer().save("Output.docx", new ImageSaveOptions(SaveFormat.docx));
Виконати код
Поділіться кодом у соціальних мережах:

Як перетворити HTML у Word Java

  1. Встановіть Aspose.Words for Java.
  2. Додайте посилання на бібліотеку (імпортуйте бібліотеку) до свого проекту Java.
  3. Відкрийте вихідний HTML Java файл.
  4. Викличте save(), передавши ім'я вихідного файлу з розширенням Word.
  5. Отримайте результат перетворення HTML як Word.

Java для перетворення HTML на Word

Ми розміщуємо наші пакети Java в репозиторіях Maven. 'Aspose.Words для Java' - це звичайний JAR що містить байт-код. Будь ласка, дотримуйтесь покрокових інструкцій щодо встановлення його в середовищі розробника Java.

Системні вимоги

Підтримуються Java SE 7 та новіші Java Ми також надаємо окремий пакет для Java SE 6 якщо ви зобов'язані використовувати цей застарілий JRE.

Наш Java є кроссплатформенним і працює на всіх операційних системах з JVM, включаючи Microsoft Windows, Linux, macOS, Android та iOS.

Для отримання інформації про додаткові залежності пакетів, такі як JogAmp JOGL, Harfbuzz шрифтів Java Advanced Imaging JAI, зверніться до документації до продукту.

Інші підтримувані конверсії HTML

Ви можете конвертувати HTML у багато інших форматів файлів:

5%

Підпишіться на оновлення продукту Aspose

Отримуйте щомісячні інформаційні бюлетені та пропозиції безпосередньо на вашу поштову скриньку.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Всі права захищені.