HTML'i Python'de DOC'ye dönüştürün

HTML i DOC ye dönüştürmek için yüksek hızlı bir yazılım Python

Python'da üst düzey, platformdan bağımsız yazılım geliştirmek için belge dönüştürme API'mizi kullanın. Python HTML, DOC ve diğer birçok belge biçimini içe ve dışa aktarmak için eksiksiz bir profesyonel yazılım çözümüdür.

Kod parçacığını görüntüle

Python'da HTML'i DOC'ye dönüştürün

Aspose.Words for Python via .NET geliştiricileri için sezgisel ve basit bir dosya dönüştürme API'si sağlar. Çözümümüz, Python geliştiricilerinin dosyaları bir formattan diğerine kolayca dönüştürmesine olanak tanır, bu da onu dosya dönüştürme görevlerini otomatikleştirmek için vazgeçilmez bir araç haline getirir.

İster HTML, DOC ister diğer dosya formatlarıyla çalışıyor olun, Aspose.Words for Python via .NET bunların hepsini kapsar ve en yüksek kalitede sonuçları garanti eder. Python kodunun HTML dosyalarınızla nasıl çalıştığını hemen test edin.

HTML'i Python'da DOC olarak kaydedin

Aşağıdaki örnek, yalnızca birkaç satır Python koduyla HTML'in DOC'ye nasıl dönüştürüleceğini gösterir. Aspose.Words ad alanını Python projenize dahil ederek başlayın. Daha sonra, giriş dosyasının yolunu belirtin ve HTML içeriğini yüklemek için bir Document nesnesi oluşturun. Daha sonra DOC çıktı dosyasının yolunu belirtmeniz ve sonucu DOC olarak kaydetmek için save() yöntemini kullanmanız gerekir. Dönüştürme API'si, belirtilen dosya uzantısına göre çıktı dosyası biçimini belirleyecektir.

HTML i DOC biçimine dönüştürmek için Python de kod örneği
Dönüştürmek istediğiniz dosyayı yükleyin
Kodu çalıştır
Listeden hedef formatı seçin
pip install aspose-words
Kopyala
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.html")
doc.save("Output.doc")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.doc") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.doc") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.doc") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.get_shape_renderer().save("Output.doc", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.doc))
Kodu çalıştır
Kodu sosyal medyada paylaşın:

HTML, DOC nasıl dönüştürülür

  1. Aspose.Words for Python via .NET kurun.
  2. Python projenize bir kitaplık referansı ekleyin (kitaplığı içe aktarın).
  3. Kaynak HTML dosyasını Python.
  4. DOC uzantılı bir çıktı dosya adı ileterek save() yöntemini çağırın.
  5. HTML dönüşümünün sonucunu DOC.

HTML 'i DOC ye dönüştürmek için Python

Python paketlerimizi PyPi depolarında barındırıyoruz. "Aspose.Words for Python via .NET" geliştirici ortamınıza nasıl kuracağınızla ilgili adım adım talimatları izleyin.

sistem gereksinimleri

Bu paket Python ≥3.5 ve <3.12 ile uyumludur. Linux için yazılım geliştiriyorsanız, lütfen Ürün Belgelerinde gcc ve libpython için ek gereksinimlere bakın.

5%

Aspose Ürün Güncellemelerine Abone Olun

Doğrudan posta kutunuza teslim edilen aylık bültenleri ve teklifleri alın.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Her hakkı saklıdır.