Konvertovať HTML na MD v C#

Vysokorýchlostná softvérová .NET na prevod HTML na MD

Použite naše API na konverziu dokumentov na vývoj vysokoúrovňového softvéru nezávislého na platforme pre platformy .NET a .NET Core. Toto je kompletné profesionálne softvérové riešenie na import a export HTML, MD a mnohých ďalších formátov dokumentov pomocou C#, F#, VB.NET.

Zobraziť útržok kódu

Preveďte HTML na MD pomocou C#

Potrebujete konvertovať webové dokumenty programovo? Pomocou Aspose.Words pre .NET môžete previesť HTML do MD formátu a opačným smerom pomocou niekoľkých riadkov C# kódu.

Naše C# API vytvára MD z HTML v profesionálnej kvalite. Otestujte konverziu HTML na MD najvyššej kvality priamo vo svojom prehliadači. Výkonné .NET konverzie API umožňuje transformáciu webových dokumentov do mnohých populárnych formátov.

Uložte HTML ako MD v C#

Nasledujúci príklad ukazuje, ako previesť HTML na MD v C#.

Postupujte podľa jednoduchých krokov a premeňte stránku HTML na MD formát. Prečítajte si HTML súbor z lokálneho disku a potom ho jednoducho uložte vo MD formáte, pričom požadovaný formát súboru špecifikujte podľa prípony MD Pre čítanie HTML aj zápis MD môžete použiť plne kvalifikované názvy súborov. Výstupný obsah a MD formátovanie budú identické s pôvodným HTML dokumentom.

Príklad kódu v C# na konverziu HTML do MD formátu
Nahrajte súbor, ktorý chcete previesť
Spustiť kód
Vyberte cieľový formát zo zoznamu
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");
doc.Save("Output.md");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.md"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.md"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.md"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.ImageData.Save("Output.md");
Spustiť kód
Zdieľajte kód na sociálnych sieťach:

Ako previesť HTML na MD

  1. Nainštalujte 'Aspose.Words for .NET'.
  2. Pridajte odkaz na knižnicu (importujte knižnicu) do svojho C# projektu.
  3. Otvorte zdrojový HTML C# súbor.
  4. Zavolajte 'Save()' a odovzdajte výstupný názov súboru s príponou MD.
  5. Získajte výsledok konverzie HTML MD.

C# na konverziu HTML na MD

Existujú tri alternatívne možnosti inštalácie "Aspose.Words for .NET" do vášho systému. Vyberte si ten, ktorý zodpovedá vašim potrebám, a postupujte podľa pokynov krok za krokom:

Požiadavky na systém

Náš produkt je plne multiplatformový a podporuje všetky hlavné implementácie .NET podľa špecifikácie '.NET Standard 2.0'

  • Microsoft .NET Framework, počnúc najstaršou verziou 2.0 a končiac najnovšou verziou '.NET Framework 4.8'
  • .NET Core, počnúc od začiatku 2.0 a končiac najnovším '.NET 6'
  • Mono >= 2.6.7

Pokiaľ kód .NET nezávisí od hardvéru alebo operačného systému, ale iba od virtuálneho počítača, môžete slobodne vyvíjať akýkoľvek softvér pre systémy Windows, MacOS, Android, iOS a Linux. Len sa uistite, že máte nainštalovanú zodpovedajúcu verziu .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono alebo Xamarin.

C#, F#, VB.NET odporúčame používať integrované vývojové prostredia Microsoft Visual Studio, Xamarin a MonoDevelop.

Bližšie informácie nájdete v dokumentácii k produktu.

Ďalšie podporované konverzie HTML

HTML môžete previesť do mnohých iných formátov súborov:

5%

Prihláste sa na odber aktualizácií produktov Aspose

Získajte mesačné bulletiny a ponuky priamo do vašej poštovej schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Všetky práva vyhradené.