تبدیل HTML به Markdown در C#

.NET نرم افزاری با سرعت بالا برای تبدیل HTML به Markdown

از API تبدیل سند ما برای توسعه نرم افزار سطح بالا و مستقل از پلتفرم برای پلتفرم های .NET و .NET Core استفاده کنید. این یک راه‌حل نرم‌افزار حرفه‌ای کامل برای وارد کردن و صادر کردن HTML, Markdown، و بسیاری از قالب‌های سند دیگر با استفاده از C#, F#, VB.NET.

مشاهده قطعه کد

با استفاده از C# HTML را به Markdown تبدیل کنید

آیا نیاز به تبدیل اسناد وب به صورت برنامه ای دارید؟ با Aspose.Words برای .NET، هر توسعه‌دهنده‌ای می‌تواند تنها با چند خط کد C#، HTML را به فرمت Markdown و در جهت مخالف تبدیل کند.

پردازش اسناد مدرن C# API Markdown را از HTML با کیفیت حرفه ای ایجاد می کند. بالاترین کیفیت تبدیل HTML به Markdown را مستقیماً در مرورگر خود آزمایش کنید. کتابخانه قدرتمند C# اجازه می دهد تا اسناد وب را به بسیاری از فرمت های محبوب تبدیل کنید.

HTML را به عنوان Markdown در C# ذخیره کنید

مثال زیر نحوه تبدیل HTML به Markdown در C# را نشان می دهد.

برای تبدیل صفحه HTML به فرمت Markdown مراحل آسان را دنبال کنید. فایل HTML خود را از درایو محلی بخوانید، سپس به سادگی آن را با فرمت Markdown ذخیره کنید و فرمت فایل مورد نیاز را با پسوند Markdown مشخص کنید. هم برای خواندن HTML و هم برای نوشتن Markdown می توانید از نام فایل های کاملاً واجد شرایط استفاده کنید. محتوای خروجی Markdown و قالب بندی با سند اصلی HTML یکسان خواهد بود.

نمونه کد در C# برای تبدیل HTML به قالب MD
فایلی را که می خواهید تبدیل کنید آپلود کنید
کد را اجرا کنید
قالب مورد نظر را از لیست انتخاب کنید
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");
doc.Save("Output.md");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.md"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.md"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.md"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.md", new ImageSaveOptions(SaveFormat.md));
کد را اجرا کنید
کد را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

نحوه تبدیل HTML به Markdown

  1. 'Aspose.Words for .NET' نصب کنید.
  2. یک مرجع کتابخانه (وارد کردن کتابخانه) به C# خود اضافه کنید.
  3. فایل منبع HTML را در C#.
  4. با ارسال نام فایل خروجی با پسوند Markdown 'Save()'.
  5. نتیجه HTML به عنوان Markdown.

C# برای تبدیل HTML به Markdown

سه گزینه جایگزین برای نصب "Aspose.Words برای .NET" بر روی سیستم شما وجود دارد. لطفاً یکی را انتخاب کنید که شبیه نیازهای شما باشد و دستورالعمل های گام به گام را دنبال کنید:

سیستم مورد نیاز

محصول ما کاملاً بین پلتفرم است و از کلیه پیاده سازی های اصلی دات نت زیر مشخصات '.NET Standard 2.0':

  • Microsoft .NET Framework، از اولین نسخه 2.0 شروع می شود و با آخرین '.NET Framework 4.8'
  • .NET Core، از اولین نسخه 2.0 شروع می شود و با آخرین '.NET 6'
  • Mono >= 2.6.7

تا آنجا که کد دات نت به سخت افزار یا سیستم عامل اصلی بستگی ندارد، اما فقط به یک ماشین مجازی، شما آزاد هستید که هر نوع نرم افزاری را برای Windows، macOS، Android، iOS و Linux توسعه دهید. فقط مطمئن شوید که نسخه مربوطه .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono یا Xamarin.

توصیه می کنیم از محیط های توسعه یکپارچه Microsoft Visual Studio، Xamarin و MonoDevelop برای ایجاد برنامه های C#, F#, VB.NET استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر لطفاً به اسناد محصول مراجعه کنید.

سایر تبدیل های پشتیبانی شده HTML

می توانید HTML به بسیاری از فرمت های فایل دیگر تبدیل کنید:

5%

در به‌روزرسانی‌های محصول Aspose مشترک شوید

خبرنامه ها و پیشنهادات ماهانه را مستقیماً به صندوق پستی خود تحویل بگیرید.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. تمامی حقوق محفوظ است.