PDF içinde TIFF i PDF'ye dönüştür

TIFF i PDF ye dönüştürmek için yüksek hızlı bir yazılım Java

Java'da taşınabilir, sağlam ve güvenli yazılımlar oluşturmak için belge dönüştürme API'mizi kullanın. Java TIFF, PDF ve diğer birçok belge biçimini içe ve dışa aktarmak için eksiksiz bir profesyonel yazılım çözümüdür.

Dönüştürme TIFF için PDF içinde Java

Bir TIFF görüntüsünü PDF dosyasına dönüştürmeniz mi gerekiyor? İle Aspose.Words for Java herhangi bir geliştirici kolayca dönüştürebilir TIFF içine PDF sadece birkaç satır ile formatında Java kodu.

Modern resim işleme Java API oluşturur PDF dan TIFF yüksek hızda görüntü. Kalitesini test TIFF için PDF sağ bir tarayıcıda dönüşüm. Güçlü Java TIFF resimlerin birçok popüler belge formatına dönüştürülmesine olanak tanır.

TIFF PDF olarak Java

Aşağıdaki örnek dönüştürmek gösterilmiştir TIFF için PDF içinde Java.

TIFF görüntüsünü PDF biçimine dönüştürmek için kolay adımları izleyin. Yerel sürücüden TIFF görüntüsünü okuyun, ardından gerekli belge biçimini PDF uzantısıyla PDF Her ikisi için TIFF okuma ve PDF sen tam dosya kullanabilirsiniz yazma. PDF çıktısı, orijinal TIFF görüntüsüyle aynı olacaktır.

TIFF i PDF biçimine dönüştürmek için Java de kod örneği
Giriş dosyası
Dönüştürmek istediğiniz dosyayı yükleyin
Kodu çalıştır
Çıkış formatı
Listeden hedef formatı seçin
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document();
DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc);

builder.insertImage("Input.tiff");

doc.save("Output.pdf");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); doc.save("Output.pdf"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.pdf", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.tiff"); doc.save("Output.pdf"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.tiff"); shape.getImageData().save("Output.pdf");
Kodu çalıştır
  
Java kodunu panoya kopyalayın
Kodu sosyal medyada paylaşın:

TIFF, PDF nasıl dönüştürülür

  1. 'Aspose.Words for Java' kurun.
  2. Java projenize bir kitaplık referansı ekleyin (kitaplığı içe aktarın).
  3. Kaynak TIFF dosyasını Java.
  4. PDF uzantılı bir çıktı dosya adı ileterek 'save()' yöntemini çağırın.
  5. TIFF dönüşümünün sonucunu PDF.

TIFF 'i PDF ye dönüştürmek için Java

Java paketlerimizi Maven depolarında barındırıyoruz. 'Aspose.Words for Java', bayt kodu içeren yaygın bir JAR Lütfen Java geliştirici ortamınıza nasıl kuracağınızla ilgili adım adım talimatları izleyin.

sistem gereksinimleri

Java SE 7 ve daha yeni Java sürümleri desteklenir. JRE kullanmak zorunda kalmanız durumunda Java SE 6 için ayrı bir paket sunuyoruz.

Java Microsoft Windows, Linux, macOS, Android ve iOS dahil olmak üzere JVM uygulamasına sahip tüm işletim sistemlerinde çalışır.

JogAmp JOGL, Harfbuzz yazı tipi motoru, Java Advanced Imaging JAI gibi isteğe bağlı paket bağımlılıkları hakkında bilgi için lütfen Ürün Belgelerine bakın.

Desteklenen Diğer TIFF Dönüşümler

TIFF i diğer birçok dosya biçimine dönüştürebilirsiniz:

5%

Aspose Ürün Güncellemelerine Abone Olun

Doğrudan posta kutunuza teslim edilen aylık bültenleri ve teklifleri alın.

© Aspose Pty Ltd 2001-2022. Her hakkı saklıdır.