Перетворити HTML на Markdown у Java

Швидкісна програмна Java для перетворення HTML на Markdown

Використовуйте наш API перетворення документів для створення портативного, надійного та безпечного програмного забезпечення на Java. Це повне професійне програмне рішення для імпорту та експорту HTML, Markdown та багатьох інших форматів документів за допомогою Java.

Перетворіть HTML у Markdown за допомогою Java

Потрібно програмно конвертувати веб-документи? За допомогою Aspose.Words для Java ви можете конвертувати HTML у Markdown формат і в протилежному напрямку, використовуючи лише кілька рядків Java коду.

Наш Java створює Markdown з HTML з професійною якістю. Перевірте перетворення HTML у Markdown найвищої якості прямо у своєму браузері. Потужний Java дозволяє трансформувати веб-документи в багато популярних форматів.

Збережіть HTML як Markdown на Java

У наведеному нижче прикладі показано, як перетворити HTML у Markdown на Java.

Виконайте прості кроки, щоб перетворити сторінку HTML у Markdown формат. Прочитайте свій HTML файл з локального диска, а потім просто збережіть його у Markdown форматі, вказавши необхідний формат файлу за розширенням Markdown Як для читання HTML, так і для запису Markdown ви можете використовувати повні імена файлів. Вихідний вміст і форматування Markdown будуть ідентичними оригінальному документу HTML.

Приклад коду в Java для перетворення HTML у MD формат
Вхідний файл
Завантажте файл, який потрібно конвертувати
Виконати код
Формат виведення
Виберіть цільовий формат зі списку
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document("Input.html");
doc.save("Output.md");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); doc.save("Output.md"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.md", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.html"); doc.save("Output.md"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.html"); shape.getImageData().save("Output.md");
Виконати код
Поділіться кодом у соціальних мережах:

Як перетворити HTML на Markdown

  1. Встановіть 'Aspose.Words for Java'.
  2. Додайте посилання на бібліотеку (імпортуйте бібліотеку) до свого проекту Java.
  3. Відкрийте вихідний HTML файл Java.
  4. Викличте 'save()', передавши ім'я вихідного файлу з розширенням Markdown.
  5. Отримайте результат перетворення HTML як Markdown.

Java для перетворення HTML на Markdown

Ми розміщуємо наші пакети Java в репозиторіях Maven. 'Aspose.Words для Java' — це звичайний JAR що містить байт-код. Будь ласка, дотримуйтесь покрокових інструкцій щодо встановлення його в середовищі розробника Java.

Системні вимоги

Підтримуються Java SE 7 та новіші Java Ми також надаємо окремий пакет для Java SE 6 якщо ви зобов'язані використовувати цей застарілий JRE.

Наш Java є кроссплатформенним і працює на всіх операційних системах з JVM, включаючи Microsoft Windows, Linux, macOS, Android та iOS.

Для отримання інформації про додаткові залежності пакетів, такі як JogAmp JOGL, Harfbuzz шрифтів Java Advanced Imaging JAI, зверніться до документації до продукту.

Інші підтримувані конверсії HTML

Ви можете конвертувати HTML у багато інших форматів файлів:

5%

Підпишіться на оновлення продукту Aspose

Отримуйте щомісячні інформаційні бюлетені та пропозиції безпосередньо на вашу поштову скриньку.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Всі права захищені.